MENU

Basen, jacuzzi, sauna, FitClub

Na terenie ośrodka mamy komfortowy basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą i wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Między innymi zjeżdżalnia dwutorowa o długości ośmiu metrów, wylewnica do masażu, przeciwprąd.


Na wielkość basenu 20 m x 10 m składa się basen rekreacyjny o głębokości 140 cm oraz brodzik o głębokości 50 cm. W obu częściach podgrzewana woda.

Przy basenie jest jacuzzi wyposażone w 24 dysze do hydromasażu również z podgrzewaną wodą. Spędzanie czasu w jacuzzi stanowi doskonałą formę relaksu.

Formą relaksu jest również korzystanie z sauny suchej zwaną sauną szwedzką. Przy temperaturze – 95 st. C i wilgotności 10 % przebywanie w saunie, to zabieg spa dzięki któremu uzyskuje się między innymi oczyszczenie organizmu z toksyn, regulację pracy serca i ciśnienia.

Wczasowicze naszego ośrodka mają wolny wstęp na basen, jacuzzi, saunę  i FitClub (obowiązkowe noszenie opasek na rękach). 

Posiadamy świetnie wyposażoną w sprzęt firmy Kettler salę fitness - FitClub oraz

przy basenie piękny taras wyposażony w nowe fotele, wypoczynki, leżaki a'la ratan

z którego można wejść do nowo wybudowanej sali fitness lub zejść na dół, odpocząć na leżaku i skorzystać z orzeźwiającej kąpieli. Przed wejściem na basen naleŻy zapoznaĆ siĘ z obowiĄzujĄcym regulaminem korzystania z
 basenu, jacuzzi i sauny.

1.Basen czynny  od 02.06. do 18.09.2019 r.

2.Basen czynny jest w godz. 10.30 – 18.30.

3.Jacuzzi i sauna czynne w godzinach otwarcia basenu.

4.Basen będzie czynny tylko w dniach i przy warunkach atmosferycznych sprzyjających do pływania i przebywania na obiekcie, o tym, czy w danym dniu basen będzie czynny decyduje ratownik.

5.W każdym miesiącu wyznaczone będą dwa dni na kompleksowy przegląd i regenerację urządzeń basenowych. W tych dniach basen będzie nieczynny o czym powiadomimy wywieszoną pisemną informacją.

6.W ciągu dnia na terenie basenu mogą odbywać się zorganizowane zajęcia rekreacyjne dla wczasowiczów, w związku z tym może nastąpić wyłączenie niecki kąpielowej z dostępności.

7.Osoby przebywające w kompleksie basenowym są zobowiązane do bezwzględnego przestrzegania zaleceń ratownika lub instruktorów obsługujących obiekt.

8.Dzieci do lat 12 mają prawo wstępu tylko z opiekunem prawnym /osobą dorosłą/.

9.Dzieci do lat 3 mają obowiązek noszenia specjalnych pielucho-majtek /można zakupić w recepcji ośrodka/.

10.Wszystkie dzieci, niezależnie od wieku, obowiązuje noszenie kąpielówek lub stroju kąpielowego lub pielucho-majtek.

11.Każda osoba korzystająca z basenu winna przed wejściem umyć ciało pod prysznicem i zdezynfekować stopy.

12.Na basenie obowiązuje strój kąpielowy dla kobiet jedno lub dwuczęściowy, bez zamków błyskawicznych lub innych metalowych albo plastikowych części mogących być przyczyną zagrożenia dla zdrowia lub bezpieczeństwa użytkowników basenu.

13.Na terenie kompleksu basenowego zabrania się:

a) wnoszenia opakowań szklanych, zastawy stołowej, sztućców i innych przedmiotów niebezpiecznych dla użytkowników, prócz strefy do tego przeznaczonej

b) konsumpcji art. żywnościowych na terenie basenu i pomieszczeń przy basenie

c) biegania i wtrącania do wody innych osób

d) wchodzenia na balustrady, murki i pomieszczenia dla ratownika

e) skakania na "główkę", skakania z murków i miejsc innych do tego nie przeznaczonych

f) wrzucania do wody przedmiotów innych niż dmuchane zabawki

g) zanieczyszczania wody w basenie

h) niszczenia wyposażenia

i) wstępu na obiekt osobom znajdującym się w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, narkotyków, dopalaczy

j) wstępu osobom z chorobami skóry i chorobami zakaźnymi m. innymi takimi jak: grzybica, łuszczyca, z otwartymi ranami, z padaczką oraz przeciwwskazaniami od lekarza.

14.Osoby korzystające z kompleksu basenowego ponoszą odpowiedzialność materialną za dokonane zniszczenia i uszkodzenia wyposażenia i sprzętu.

15.Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za wypadki spowodowane nie przestrzeganiem regulaminu korzystania z kompleksu basenowego.

16.Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności materialnej za pozostawione bez opieki, i zaginione lub skradzione rzeczy.

17.Osoby, które naruszą porządek publiczny oraz regulamin korzystania z kompleksu basenowego, które nie stosują się do zaleceń ratownika lub instruktorów mogą być wyproszone z terenu basenu.