MENU

O nas

Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn  w Sianożętach położony jest nad Morzem Bałtyckim, tuż przy plaży. Połączeni jesteśmy z miejscowością wypoczynkową Ustronie Morskie, a do Kołobrzegu jest 10 km.Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę nadmorską Ośrodek Bursztyn jest doskonałym miejscem wypoczynku nie tylko w sezonie letnim. Bogata oferta atrakcji ośrodka pozwoli na fantastyczne spędzenie wczasów.

Ośrodek nasz to doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku dla gości indywidualnych z rodzinami. Posiadamy zespół komfortowych domków letniskowych parterowych i domów piętrowych, pokoje wczasowe w parterowym budynku wczasowym, a w 2018 roku oddajemy do dyspozycji nowo wybudowany budynek 2 piętrowy z windą i pięknymi, komfortowymi pokojami.


  

ZOBACZ WIĘCEJ

Ośrodek jest w całości ogrodzony, bardzo bezpieczny zwłaszcza dla dzieci, monitorowany przez kamery.

Zalety Ośrodka: bliskość morza, piaszczysta i szeroka plaża, duży basen ze zjeżdżalnią i wylewnicą masującą, piękna zieleń, komfort i kameralność domków i pokoi, sala gastronomiczna i bufet na miejscu, śniadania w formie bufetu szwedzkiego i obiady serwowane, ciekawe tereny do spacerów i wycieczek rowerowych.

Koło naszego ośrodka usytuowana jest promenada dla pieszych i rowerzystów łącząca Sianożęty z Ustroniem Morskim oraz Sianożęty z Kołobrzegiem.Wielką atrakcją naszego ośrodka są organizowane rejsy wędkarskie połowów dorsza oraz turystyczne na Bałtyku, gdzie wypływamy w morze własną dużą łodzią motorową.


  

ZOBACZ WIĘCEJ


 Wszyscy nasi goście zobowiązani są do noszenia opaski identyfikacyjnej na ręce. Opaska jest biletem wstępu na basen, jacuzzi, saunę, FitClub, KidsClub, TeensClub, animacje oraz na wszystkie imprezy, które odbywają się na terenie ośrodka. Jednocześnie informujemy, że utrata, zgubienie, zniszczenie lub udostępnienie opaski dla innych osób, uniemożliwi korzystanie z naszych usług w pełnym zakresie.

 * Animacje dla dzieci od poniedziałku do piątku w lipcu i sierpniu, w czerwcu i wrześniu dwa razy w tygodniu.

Uwaga: nie przyjmujemy na ośrodek zwierząt.

Na terenie ośrodka znajduje się:

basen
taras wypoczynkowy przy basenie
jacuzzi
sauna
FitClub - sala fitnes
KidsClub - sala zabaw dla dzieci
artyści animacji czasu wolnego *
zorganizowany plac zabaw
TeensClub - sala dla młodzieży
rowery dla dzieci i dorosłych
przyrządy fitness pod chmurką
stołówka
drink bar
łódź do połowów dorsza (rejsy odpłatne)
internet w recepcji (odpłatny)
internet Wi-Fi na terenie ośrodka (nieodpłatnie)
ogrodzony parking
pralnia (pralki automatyczne) dla mieszkających w pokojach
mini biblioteka, do wypożyczenia:
  1. książki do czytania
  2. bajki do czytania
  3. gry planszowe

   

Pogoda Sianożęty z serwisu