MENU

Domy i domki wypoczynkowe

Oferujemy Państwu komfortowe, bardzo wygodne domy i domki letniskowe - w całości wykonane z drewna o wysokiej jakości oraz murowany piętrowy dom bliźniak z 2 apartamentami o powierzchni każdy 100 m2.

W ofercie posiadamy cztery typy domów: 

Domek letniskowy A - LUX - dla max 5 osób - 40 m2


 

Domek letniskowy parterowy, dwupokojowy o powierzchni 40 m2. W jednym pomieszczeniu znajduje się łóżko małżeńskie, szafki nocne, wersalka,szafka z telewizorem LCD oraz aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, pralkę, kuchenkę gazową dwupalnikową, zlewozmywak, kuchenkę mikrofalową,czajnik bezprzewodowy, naczynia kuchenne, stół oraz krzesła.

W drugim pokoju znajdują się dwie wersalki rozkładane 2-osobowe, szafka z telewizorem, stół i krzesła. Łazienka posiada kabinę natryskową, umywalkę i toaletę. Domek posiada również taras, na którym znajduje się stół i krzesła lub ławeczki.

Dom letniskowy B - KOMFORT - dla max 6 osób - 75 m2


Jest to dom letniskowy piętrowy z kominkiem, który ogrzewa cały domek. Część domów oprócz kominków posiada piecyki gazowe (ogrzewanie i woda).W związku z tym pomniejszony jest koszt zużycia energii. Powierzchnia domu to 75m2.

Na parterze znajduje się taras, pokój wypoczynkowy z narożnikiem,który może być wykorzystany jako dodatkowe miejsce do spania dla dwóch osób, kominek i telewizor. Łazienka posiada pełne wyposażenie i węzeł sanitarny z natryskiem.

Również na parterze znajduje się otwarta kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową dwupalnikową, zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy,naczynia kuchenne, pralkę automatyczną, kuchenkę mikrofalową stół oraz krzesła. Natomiast na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie i balkon.

Na wyposażeniu znajduje się: żelazko, deska do prasowania, 2 leżaki, parawan i koc na plażę. Dla naszych gości wypożyczamy w recepcji nieodpłatnie odkurzacz, suszarkę do włosów.

Dom letniskowy C - KOMFORT - dla max 6 osób - 75 m2


 

Wystrój i metraż ma taki jak w domach B-KOMFORT, różni się tym, że nie posiada kominka.Dom typu C - KOMFORT ogrzewany jest gazem (grzejniki CO).

Dom letniskowy D - KOMFORT dla 8 osób - 100 m2 (apartamenty)

W części kuchennej wstawiliśmy duże rozsuwane drzwi werandowe
 oraz dobudowaliśmy przy nich taras, który wyposażyliśmy w stół i 8 krzeseł.


Dom letniskowy D-KOMFORT to murowany bliźniak, posiadający dwa dwupoziomowe mieszkania - apartamenty o powierzchni 100m2 każde. Apartamenty ogrzewane są gazem.Na parterze znajduje się taras, pokój wypoczynkowy z kominkiem, telewizorem.

Kuchnia otwarta w pełni wyposażona tzn. lodówka, mikrofalówka, płyta gazowa dwupalnikowa, pralka automatyczna, zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy, naczynia kuchenne, zmywarka, stół, krzesła. Łazienka posiada pełne wyposażenie i węzeł sanitarny z natryskiem.

Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka i balkon.Na wyposażeniu: żelazko, deska do prasowania, leżaki, parawan i koc na plażę.

Plan rozmieszczenia domków letniskowych  

UWAGA: Domy letniskowe nie są wyposażone w ręczniki.